KONST / Litografier / Färglitografi 14088338
nr 1408 8338
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 13/361. Motivet: 42x40, yttermått inklusive ram: 56x60cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:13:29
19/7 19:07:16
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson